kamyonet-nakliye-sahirici-nakliye-yuk-tasima-istanbul-20-min

Şehir İçi Yük Taşıma

Bgr Nakliyat®

Şehir içi Nakliye Ve Taşıma

(0533) 199 48 60

Whatsapp Hattı

Şehir İçi Yük Taşıma

Şehir içinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden talep ettiğiniz adrese yük taşıma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Bu taşıma hizmeti şirketimiz tarafından ortaya koyulur iken güvenilirliğe oldukça dikkat etmekteyiz.

Nakliye İçin Yapılacaklar

Nakliye konusunda yapılması gerekenler belli bir sıralama ile gerçekleştirilmektedir. İlk olarak eşyaların alınacağı ve teslim edileceği adresler tespit edilir. Ardından taşınacak olan yükün miktarı öğrenilir. Yükün miktarına ve boyutuna uygun olarak hangi yöntem ile taşınacağı belirlenir. Eşyaların miktarı, boyutu, taşınacağı adresler arasındaki mesafe, işini zorluğu, çalışması gereken personel sayısı gibi faktörler göz önüne alınarak ücret belirlenir. Ardından belirlenen ücretin ve hizmetin müşteri tarafından onaylanmasını takiben eşyalar belirtilen adresten alınır. Adresten teslim alınan eşyalar belirtilen adrese teslim edilerek yük taşıma hizmeti tamamlanır. Tüm bu aşamalar gerçekleştirilirken taşınan eşyaların zarar görmeden adrese ulaşması sağlanır. Eşyalar da herhangi bir kırık veya çizik olmamasına dikkat edilir. Güvenilir hizmet için istediğiniz zaman lütfen bizimle iletişime geçin.

kamyonet-nakliye-sahirici-nakliye-yuk-tasima-istanbul-19-min
kamyonet-nakliye-sahirici-nakliye-yuk-tasima-istanbul-19-min

Yük Taşıma Hizmetleri

Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız yük taşıma konusunda en güvenli ve en hızlı hizmeti vermeye daima devam etmektedir.

Hızlı Yük Taşıma

Yük taşıma konusunda en çok ihtiyaç duyulan konu taşımanın hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi olmaktadır. Şirketimizde çalışan her personel bunun farkında olarak profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Çalışanlarımız müşteri memnuniyetine en hızlı bir şekilde sağlaması adına eğitilmek de ve takip edilmektedir. Böylece yük taşımaişlemlerini olabildiğince hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Hızlı yük taşıma talepleriniz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yük Taşıma Yöntemleri

kamyonet-nakliye-sahirici-nakliye-yuk-tasima-istanbul-18-min
kamyonet-nakliye-sahirici-nakliye-yuk-tasima-istanbul-18-min

Yük taşıma yöntemleri taşınacak olan yükün niteliğine göre değişiklik göstermektedir. Eşyaların az miktarda ve küçük boyutlarda olması durumunda küçük nakliye aracı gibi yöntemler kullanılmaktadır. Aynı zamanda dar sokak ve caddelerden alınması gereken veya dar sokaklardaki adreslere teslim edilmesi gereken eşyalar için büyük kamyonetler yeniler küçük taşıma araçları tercih edilmektedir.

Eşyaların fazla olması veya büyük boyutlarda olması durumunda ise amaca yönelik üretilmiş olan kamyonetler kullanılmaktadır. Bu kamyonetler ile yük taşıma hizmetimize 7 gün 24 saat devam etmekteyiz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir